Kuba "Buhaj" Niegłos

KOOBA.84 | 30.09.2008 13:05:04

Stukilowy ex-prezes Strefy Zero. W tej chwili raczej battlowy emeryt, a nie aktywny gracz. Pierwszy kontakt z hobby miał przy okazji licznych zakupów kart do Star Wars CCG, grubo ponad 10 lat temu. Na Warhammera FB przesiadł się w połowie liceum, skuszony pięknem piątoedycyjnych modeli Bretonni, a mniej wiecej po roku zaczął poważniej grać, pojawiając się przy okazji od czasu do czasu na turniejach w Pozaniu (Pozdro Kura, Igła, Hindus :) ). Do chwili obecnej wierny Pani z Jeziora, posiada armię Bretonni sam-nie-wie-na-ile-punktów. Przez chwilę intensywnie grał w "statki" pod pseudonimie Perceival Blake odnosząc nawet pewne sukcesy.

Wstydliwy, zahukany i wycofany, nie odniósł nigdy większych Battlowych sukcesów. Jak twierdzą dobrze poinformowane źródła winę za to ponoszą malarskie lenistwo i nieumiejętność połączenia taktyki coco-jambo i do przodu z rewolucyjna koncepcją defensywnej Bretonni. Z drużyna, którą wsparł adekwatnymi zdobyczami punktowymi, zajął 8. miejsce na DMP 2006.

Obecnie mąż i przyszły ojciec rodziny, pracuje i kmini jak zrobić żeby na starośc nie musiał. Po godzinach lubi zasiąść nadl planszówką (szczegółnie nad Grą o Tron), pograć na komputerze (Menadżery piłkarskie, FPP, strategie, głównie turowe, PES), popaćkac farba jakąś figurkę, wypić 0,5 na głowę, ewentualnie pograć w piłkę.

Zdenerwowany czerwieni sie i poburkuje.

graphics by Kubasa | design & coding by Xavier | Copyright © 2002 - 2018 Strefa Zero